Zwiedzanie z przewodnikiem

Drogi Turysto!
Podróżując po naszym zamku i mieście, możesz korzystać z tradycyjnego, papierowego przewodnika turysty lub z innowacyjnego Audioprzewodnika, który kompleksowo oprowadzi Cię po zakątkach Zamku Biskupów Krakowskich opowiadając o jego historii, dawnym przeznaczeniu komnat i zabudowań oraz przeróżnych ciekawostkach. Po zejściu z malowniczego terenu wzgórza zamkowego, Audioprzewodnik opowie także o zabytkach i śródmieściu miasta Iłża.

Czym jest ten Audioprzewodnik i jak z niego skorzystać? To proste!
Wystarczy, że zeskanujecie kod QR, który znajdziecie w wybranych miejscach na terenie miasta. Po zeskanowaniu otrzymacie dostęp do fascynujących treści związanych z historią miasta, zabudowań zamku, legendami i kalendarium Iłży. Wciągające opowieści ożywią każde miejsce, które odwiedzicie, czyniąc zwiedzanie niezapomnianym przeżyciem. Aby korzystać z Audioprzewodnika, wykupcie bilet, który umożliwi Wam 48 godzin nieograniczonego dostępu do opowieści. W dowolnym momencie, w przystępny i przyjazny sposób, przekonacie się o bogactwie historii miasta Iłża. Audioprzewodnik do nabycia w Punktach Informacji Turystycznej lub online. W zakładce „bilety” wybierz opcję „Audioguide zamku oraz miasta”. Audioprzewodnika możesz słuchać po zeskanowaniu telefonem kodu QR znajdującego się przy każdym zabutku/każdej zamkowej komnacie, lub odtwarzać opowieści wybierając z listy.

Tradycyjne, papierowe przewodniki znajdą Państwo w Punkcie Informacji Turystycznej na Zamku w Iłży oraz w PIT przy placu 11 Listopada. 

Grupy zorganizowane zapraszamy do skorzystania ze spersonalizowanej oferty zwiedzania gminy Iłża wraz z wykwalifikowanym przewodnikiem.

Wszelkie informacje oraz rezerwacja pod numerem tel: 537 458 111.

PL
EN DE PL